DRICON Managing Consultants - Oferty Pracy

Project Manager

Data wygaśnięcia: 2019-10-20
Liczba wakatów: 1
Regiony: warmińsko-mazurskie Działdowo

Naszym klientem jest renomowany międzynarodowy producent artykułów z tworzywa sztucznego i szkła dla przemysłu perfumeryjnego i kosmetycznego. Firma ta od lat oferuje swoim klientom wysokojakościowe produkty oraz najwyższy standard obsługi.

Do prężnie rozwijającego się zakładu produkcyjnego w Działdowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Działdowo

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”